Home Air Conditioner VRF Indoor Unit VRV VRF VRV Fan coil Slim Low Static Pressure Ducted Indoor Unit 2.8 kW to 5.6 kW YV3VXH028WAR-GX YV3VXH036WAR-GX YV3VXH045WAR-GX YV3VXH056WAR-GX YORK
VRF VRV Fan coil Slim Low Static Pressure Ducted Indoor Unit 2.8 kW to 5.6 kW YV3VXH028WAR-GX YV3VXH036WAR-GX YV3VXH045WAR-GX YV3VXH056WAR-GX YORK
• Ultra thin design requires minimum space for installation – Only 185mm height x 500mm depth
• 0 or 30Pa selectable external static pressure
• Built-in high head 600mm drain pump