Home Air Conditioner VRF Indoor Unit VRV VRF VRV Fan coil Medium Static Pressure Duct Type Indoor Unit 2.2 kW to 7.1 kW YVEVXH022WAR-GY YVEVXH028WAR-GY YVEVXH036WAR-GY YVEVXH045WAR-GY YVEVXH056WAR-GY YVEVXH071WAR-GY YVEVXH056WAR-GX YVEVXH071WAR-GX
VRF VRV Fan coil Medium Static Pressure Duct Type Indoor Unit 2.2 kW to 7.1 kW YVEVXH022WAR-GY YVEVXH028WAR-GY YVEVXH036WAR-GY YVEVXH045WAR-GY YVEVXH056WAR-GY YVEVXH071WAR-GY YVEVXH056WAR-GX YVEVXH071WAR-GX
Standard internal drain pump
– Up to 750mm head for 5.6~8.0kW
• Drain pump optional for 9.0~14kW