Home Air Conditioner VRF Indoor Unit VRV VRF VRV Fan Coil Floor Ceiling Type Indoor Unit 4.5kW to 8 kW YVFVXH045WAR-GX YVFVXH056WAR-GX YVFVXH071WAR-GX YVFVXH080WAR-GX YORK
VRF VRV Fan Coil Floor Ceiling Type Indoor Unit 4.5kW to 8 kW YVFVXH045WAR-GX YVFVXH056WAR-GX YVFVXH071WAR-GX YVFVXH080WAR-GX YORK
– Flexible and easy assembly
– Possibility of mounting on the floor or ceiling
– Minimum footprint thanks to compact design
– Easy service and easy assembly
• Ultra slim body, 199mm for 2.8~7.1kW